YÜKLENİYOR

Selattin Kara

Hakkımda

Maradona Wood Design (MW Design)

Biz doğa tutkumuzu kalite ve tasarımla birleştirdik. Ağaç, kütük, tahta, kalas, odun, tomruk, lata, kök. Her ne tür doğa parçası olursa olsun bizim ellerimizde ahşabın her türlü formu tasarımlara hayat veriyor. Göz zevkimize hitap eden ürünler ile evlerimize giriyor. Keyif, zevkimize dönüşerek masalarımıza geliyor. Heykel formuna evrilip müzelerde sergilenecek esere dönüşüyorlar.

Eşsiz dokular, formlar, renkler tasarımlarımız ile sanatsal objelere dönüşmektedir. Bu dönüşümü akılcı tasarımlar, profesyonel işçilik ve kaliteli malzemeler ile sağlamak ana felsefemizdir. Çok nitelikli ve ayrıcalıklı ürünleri evrensel ve yerel bakış açısı ile bütünleştirmek hep ana hedefimiz olmuştur. Bu sayede sizlere sunduğumuz bu ürünler hep çeşitlenerek, değişim sağlayarak zevkinize sunulmaya devam edecektir.

Sizleri doğanın estetiğine ağaçların güzel enerjisine ortak ederek tasarımlarımızı herkesin memnuniyetini sağlamak ve nitelikli ürünler üretmek öncelikli misyonlarımızdan birisi olacaktır. Evinizdeki eski mobilyaların onarımı, fikir boyutunda kalmış olan projeleriniz hayata geçirilmesi, kişiye veya firmaya ait özel ürünlerin nitelikli şekilde üretilmesi bizim misyonumuzdur.